lt ru en

Personalo atranka

Siūlome naują paslaugą klientams – tai personalo atranka.

Visiems yra žinoma, kad darbo skelbimo kūrimas, jo talpinimas, susitikimų su kandidatais organizavimas, pokalbiai užima labai daug laiko, todėl Uždarosios akcinės bendrovės Tako Plius darbuotojai yra pasiryžę Jums padėti.

Darbuotojų atranka ir tinkamiausio darbuotojo pasirinkimas yra labai svarbus žingsnis kiekvienoje įmonėje. Mūsų profesionali komanda Jums išrinks tinkamiausius kandidatus ne tik pagal formaliuosius reikalavimus (išsilavinimas, darbo patirtis, kalbų mokėjimas ir pan.), bet ir pagal kandidatų asmenines savybes, psichologinius aspektus.

Yra įvairių personalo atrankos metodų ir strategijų, tai „galvų medžioklė“, „talentų pritraukimas“  ir kt. Teikdami personalo atrankos paslaugą mes apjungiame daugelį būdų, siekiant surasti tinkamiausią kandidatą klientui. Vadovaujamės tik naujausiais ir patikimiausiais atrankų metodais, todėl atrankos metu kandidatams pateikiami ne tik bendrojo pobūdžio klausimai, bet ir profesiniai klausimai, taip pat esant poreikiui duodamos praktinės užduotys.

Paslaugos teikimas susideda iš kelių etapų:

  1. kliento poreikio ir reikalavimų išsiaiškinimas;
  2. darbo skelbimo sukūrimas atsižvelgiant į kliento pateiktus reikalavimus;
  3. darbo skelbimo talpinimas internetiniame portale www.cvbankas.lt;
  4. tinkamiausių kandidatų atranka ir pokalbis pagal kliento reikalavimus;
  5. geriausiai kliento reikalavimus atitinkančio kandidato pasiūlymas klientui.

 Atkreipiame dėmesį, jog paslaugos teikimo etapai derinami su klientu pagal poreikį.

Į viršų ↑